Sprzedaż auta - na własną rękę czy w skupie samochodów?

Chcesz wiedzieć jak sprzedać auto za gotówkę, od czego zacząć i dlaczego skup samochodów autoexpress jest najlepszym rozwiązaniem na skuteczną i wygodną sprzedaż samochodu.

Skup samochododów to jest oczywiste nie zaoferuje Tobie ceny za samochodód porównywalnej do ceny Klient mógłby uzyskać sprzedając na własną rekę. Jeżeli jednak zdecydowałeś się zrobić to na własną rękę przeczytaj nasz krótki poradnik sprzedaży autoexpress!

1. Marka i model, rocznik oraz wyposażenie to kryteria ustalenia odpowiedniej ceny sprzedaży samochodu. Średnia wartość auta można uzyskać w serwisach aukcyjnych typu mobile.pl lub eurotax.pl. Cena sprzedaży powinna być atrakcyjna.
2. Przygotuj auto wizualnie i technicznie, ważny przegląd pojazdu to ważne kryterium dla Kupujących, warto auto wypolerować, wyodkurzać, odświeżyć oraz wymienić popalone żarówkim sprawdzić stan płynów pojazdu tak aby podczas sprzedaży nie usłyszeć że coś jest nie tak!
3. Prowadzenie książki serwisowej samochodu, zbieranie rachunków z napraw daje świadectwo autentyczności zgodnej ze stanem samochodu.

(Skup aut skupuje samochody bez znaczenia na wygląd - my kupujemy od ręki)

Spełniając 3 podstawowe kroki należy pomyśleć gdzie się ogłosić ażeby oferta sprzedaży trafiła do odpowiednich odbiorców czy to osób prywatnych, handlarz czy auto komisów. W internecie, prasie czy gazecie powinien znajdować się Twój anons!

Należy pamiętać o szczegółowym opisie samochodu, o profesjonalnych zdjęciach i 3 prostych krokach przygotowania auta do sprzedaży.

Gdy znajdzie się już Klient, przygotuj się na telefony oraz oględziny, negocjację ceny oraz prognozowaną sprzedaż w wypadku zainteresowania. Zakończenie sprzedaży powinno oparte być na zawarciu umowy kupna sprzedaży oraz otrzymaniu zapłaty.

To wszystko łatwo wygląda i zdaje się być proste do zrobienia, dlatego coraz więcej Polaków decyduje się na sprzedaż auta w skupie samochodow, od ręki, tego samego dnia, po niższej cenie ale w jakże komfortowy i nowoczesny sposób sprzedaży samochodu.

________________________________________________________________________________________________

» o nas .. \ » auto skup .. \ » sprzedaż auta .. \ » pomoc .. \ » skup samochodów ..